sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie po budowie Warszawa

Każda budowa czy remont wiążą się z ogromną ilością pracy, nakładów czasu i stresu. Gdy jako prywatna osoba decydujemy się na postawienie nowego domu lub generalny remont przestrzeni, musimy przygotować się na wiele nerwowych momentów. Niedokładni lub niesłowni specjaliści i pracownicy branży budowlanej, pomieszane zamówienia i nieprzewidziane przypadki sprawiają, że każdy inwestor może przeżyć małe „załamanie nerwowe”. Na szczęście, jedną z cech charakterystycznych niemal każdej budowy jest to, że w końcu się kończy. Wtedy pozostaje nam jedynie wykończenie wnętrza i już można się wprowadzać. Ostatnim etapem przed szczęśliwym finałem jest sprzątanie po budowie, które również może sprawić amatorom trochę problemów. W takiej sytuacji warto oszczędzić nieco czasu oraz swoich nerwów i postawić na specjalistyczną firmę, która przeprowadzi sprzątanie pobudowlane.

Sprzątanie pobudowlane w Warszawie

Nasza firma działająca na terenie Stolicy oraz okolic ma wieloletnie doświadczenie w tego typu zleceniach! Czyszczenie i sprzątanie po budowie wykonujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i deweloperów czy firm budowlanych z Warszawy i okolic. Zakres prac ustalamy indywidualnie, dostosowując go do harmonogramu inwestycji. 

W naszej ofercie mamy również specjalny typ usługi przeznaczony dla inwestorów i deweloperów. Przygotowujemy mieszkania do odbioru w stanie deweloperskim oraz wykończone do odbioru “pod klucz”.

Dla naszego bogatego parku maszynowego i świetnie wyszkolonej kadry nie ma zabrudzeń nie do usunięcia. Skutecznie pozbywamy się pyłu pobudowlanego, resztek klejów, silikonów, fug lub pozostałości po zaprawach i cementach.

Dla firm budowlanych również przygotowaliśmy usługi skrojone pod ich potrzeby. Jesteśmy w stanie przeprowadzić czyszczenie kontenerów biurowych i sanitarnych używanych przez budowlańców w czasie prowadzenia inwestycji.

Sprzątanie pobudowlane cena

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu po budowie gwarantuje najwyższą jakość usług. Nasze ceny nie odbiegają od standardów rynkowych, ale również nie zwalają klientów z nóg. Sprzątanie pobudowlane przeprowadzamy za kwotę już od 10 złotych za metr kwadratowy. Dokładną wycenę usługi nakreślamy po wizycie i wizji lokalnej przestrzeni, która wymaga doprowadzenia do porządku

Profesjonalne sprzątanie pobudowlane Warszawa

W naszej pracy wykorzystujemy bogaty park maszynowy i certyfikowane, bezpieczne środki chemiczne, które nie są szkodliwe dla środowiska. Do doczyszczania używamy m.in. przemysłowych odkurzaczy, które charakteryzują się mocą do 7kW. Kadra naszych pracowników to świetnie wykształceni specjaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki temu gwarantujemy zadowolenie naszych klientów. W razie nieprzewidzianych okoliczności, działalność naszej firmy objęta jest polisą OC.

Kontener na budowie - przed czyszczeniem
Kontener na budowie - efekt czyszczenia
Sprzątamy po budowach w Warszawie
Sprzątając po budowie m.in. wywozimy gruz

Cennik - Sprzątanie po budowie - zadzwoń!