sprzątanie po remoncie warszawa i budowie

Sprzątanie poremontowe – warto postawić na profesjonalistów

Każdy remont mieszkania, domu czy biura wiąże się z ogromnymi kosztami, dużą ilością czasu spędzonego na placu budowy by kontrolować podwykonawców oraz z ogromnym stresem. Niezachowująca pionu ściana czy gniazdko zamontowane w złym miejscu – to detale, które każdego właściciela nieruchomości mogą doprowadzić do białej gorączki. Równie stresujący mogą być również niesłowni lub niedokładni pracownicy branży budowlanej, którzy potrafią zszargać nerwy nawet najbardziej odpornego na stres inwestora.

Na szczęście każdy remont kiedyś się kończy. Wtedy wystarczy posprzątać i można wracać do codziennego funkcjonowania w nowej przestrzeni. Zdarza się jednak, że po generalnym remoncie nasze pomieszczenia są tak brudne i zagruzowane, że sami nie poradzimy sobie z tym problemem. W takiej sytuacji warto sięgnąć po profesjonalną firmę sprzątającą i zamówić czyszczenie poremontowe.

Sprzątanie po remoncie w Warszawie i okolicach!

Nie da się ukryć, że prace remontowe wiążą się z użyciem wielu chemicznych środków i substancji, które mogą być trudne do usunięcia za pomocą tradycyjnego „wiadra i szmaty”. Wszechobecny pył i zabrudzenia również stanowią duży problem dla zwykłych środków sprzątających. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszą firmą. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu i zastosowaniu specjalistycznych środków czyszczących, skutecznie i sprawnie przeprowadzimy sprzątanie poremontowe w budynkach i pomieszczeniach znajdujących się na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie lub budowie oraz inne prace specjalistyczne takie jak:

W naszej ofercie znajduje się również czyszczenie wszelkich innych powierzchni.

Sprzątanie poremontowe Warszawa

Dla nas nie ma znaczenia co zostało na placu budowy po kompleksowym remoncie. Usuwamy wszelkie pozostałości takiej jak resztki gruzów, tapet, farb, zbrojeń czy elementów wyposażenia. Oczyścimy również powierzchnie z resztek klejów, fug, zapraw i cementów używanych podczas prac budowalnych. Po gruntownym sprzątaniu, dokładnie odkurzamy i myjemy wszystkie przestrzenie, przygotowując mieszkanie do wprowadzenia się. Nasze usługi wykonujemy również w domu, mieszkaniu i biurze czy firmie, zaraz po wprowadzeniu się, skutecznie czyszcząc pomieszczenia po wniesieniu i ustawieniu wszystkich mebli.

Sprzątanie po remoncie cennik

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu po remoncie gwarantuje najwyższą jakość usług. Nasze ceny nie odbiegają od standardów rynkowych, ale również nie zwalają klientów z nóg. Sprzątanie po remoncie przeprowadzamy za kwotę już od 10 złotych za metr kwadratowy. Dokładną wycenę usługi nakreślamy po wizycie i wizji lokalnej przestrzeni, która wymaga sprzątania.

Czyszczenie poremontowe – dla kogo?

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do deweloperów czy firmy budowalnych działających na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zakres prac ustalamy indywidualnie, dzięki czemu możemy dostosować go do harmonogramu inwestycji. Deweloperom oferujemy m.in. przygotowanie mieszkania do odbioru w stanie deweloperskim lub takich wykończonych „pod klucz”.

 

Sprzątanie mieszkania po remoncie w Warszawie
Lokal usługowy sprzątany po remoncie
Sprzątanie przed remontem obejmuje usunięcie starych rzeczy
Sprzątamy też przed remontem
Sprzątamy po remoncie i przygotowujemy mieszkania do remontu

Sprzątanie po remoncie cennik - niska cena!