sprzątanie po remoncie warszawa i budowie

Sprzątanie po remoncie Warszawa

Prace remontowe i chemia pozostawiają w pomieszczeniach pył i zabrudzenia trudne do usunięcia przy użyciu domowych środków i narzędzi. Dzięki naszemu parkowi maszynowemu i specjalistycznym środkom czyszczącym skutecznie i sprawnie czyścimy budynki i pomieszczenia w Warszawie i okolicach po remoncie.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie lub budowie oraz prace specjalistyczne, m.in.:

oraz czyszczenie innych powierzchni.

Sprzątanie poremontowe Warszawa

Usuwamy wszelkie pozostałości po remoncie, jak resztki gruzów, tapet i farb. Oczyszczamy powierzchnie z resztek klejów i fug. Dokładnie odkurzamy i myjemy wszystkie przestrzenie przygotowując mieszkanie do wprowadzenia się. Nasze usługi wykonujemy także w domu, mieszkaniu i biurze czy firmie zaraz po wprowadzeniu się skutecznie czyszcząc pomieszczenia po wniesieniu i urządzeniu mebli.

Jeżeli interesuje Państwa sprzątanie poremontowe i sprzątanie poremontowe, po malowaniu lub wymianie instalacji to zapraszamy do kontaktu.

Prace porządkowe wykonujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i deweloperów czy firm z Warszawy i okolic. Zakres prac ustalamy indywidualnie, dostosowując go do harmonogramu inwestycji.

Firmom proponujemy także usługę czyszczenia kontenerów biurowych i sanitarnych.

Sprzątanie mieszkania po remoncie w Warszawie
Lokal usługowy sprzątany po remoncie
Sprzątanie przed remontem obejmuje usunięcie starych rzeczy
Sprzątamy też przed remontem
Sprzątamy po remoncie i przygotowujemy mieszkania do remontu

Sprzątanie po remoncie cennik - niska cena!