Sprzątanie po remoncie

sprzątanie po remoncie budowie warszawa

Prace remontowe i chemia budowlana pozostawiają w pomieszczeniach pył i zabrudzenia trudne do usunięcia przy użyciu domowych środków i narzędzi. Dzięki naszemu parkowi maszynowemu i specjalistycznym środkom czyszczącym skutecznie i sprawnie czyścimy budynki i pomieszczenia w Warszawie i okolicach po remoncie i budowie.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie lub budowie oraz prace specjalistyczne, m.in.:

oraz czyszczenie innych powierzchni.

Usuwamy wszelkie pozostałości po remoncie, jak resztki gruzów, tapet i farb. Oczyszczamy powierzchnie z resztek klejów i fug. Dokładnie odkurzamy i myjemy wszystkie przestrzenie przygotowując mieszkanie do wprowadzenia się. Nasze usługi wykonujemy także w mieszkaniach i biurach zaraz po wprowadzeniu się skutecznie czyszcząc pomieszczenia po wniesieniu i urządzeniu mebli.

Jeżeli interesuje Państwa sprzątanie po remoncie, budowie, malowaniu lub wymianie instalacji to zapraszamy do kontaktu.

Prace wykonujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i deweloperów czy firm budowlanych z Warszawy i okolic. Zakres prac ustalamy indywidualnie, dostosowując go do harmonogramu inwestycji.

Firmom z branży budowlanej proponujemy także usługę czyszczenia kontenerów biurowych i sanitarnych.

 

Sprzątanie po remoncie Warszawa

sprzątanie po budowie Warszawa
sprzątanie mieszkania po remoncie w Warszawie

lokal posprzątany po remoncie

lokal usługowy sprzątany po remoncie

sprzątanie po remoncie w Warszawiesprzątanie przed remontem obejmuje usunięcie starych rzeczy sprzątanie po remoncie Warszawasprzątamy też przed remontem
  sprzątanie po remonciesprzątamy po remoncie i przygotowujemy mieszkania do remontu

Bryliant Profesjonalne Sprzątanie tel. +48 501 147 060

Oferujemy świadczenie usług na terenie Warszawy i okolic.
Warszawa (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów), Brwinów, Podkowa Leśna, Marki, Ząbki, Komorów, Falenty, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i inne

© 2015 Bryliant Warszawa