sprzątanie mieszkań Piaseczno

Sprzątanie mieszkań Piaseczno

Życie na przedmieściach stolicy jest równie dynamicznie, jak mieszkanie w centrum wielkiego miasta. Życie w biegu często nie zostawia czasu na utrzymanie porządku w mieszkaniu lub domu. Zlecenie nam sprzątania pozwoli Państwu cieszyć się większą ilością wolnego czasu, by spędzić go z bliskimi lub po prostu odpocząć.

Usługę sprzątania mieszkań świadczymy na terenie Piaseczna i jego okolic.

Jednorazowe sprzątanie mieszkania

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty osoby, które potrzebują jednorazowego sprzątania całego mieszkania w Piasecznie, np. po remoncie, malowaniu  czy wymianie instalacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy sprzątaniu sezonowym, np. z okazji świąt lub przed przyjmowanymi gośćmi. Doprowadzimy też Państwa mieszkanie do porządku po imprezie rodzinnej. Osobom i firmom wynajmującym mieszkanie oferujemy usługę sprzątania po zmianie lokatora.

Przyjmujemy też jednorazowe zlecenia na wykonanie konkrentych prac, jak np. mycie okien, doczyszczanie podłóg, czy pranie dywanów.

Stały serwis sprzątający

Zapraszamy do współpracy, jeżeli potrzebują Państwo stałej, regularnej pomocy w utrzymaniu porządku w swoim mieszkaniu w Piasecznie. W sposób fachowy będziemy sprzątać Państwa mieszkanie według ustalonego wcześniej harmonogramu.

W ramach stałej współpracy oferujemy Państwu komplesowe sprzątanie mieszkania oraz konkretne prace porządkowe, np.:

  • mycie okien

  • pranie dywanów

  • czyszczenie wykładzin

  • czyszczenie tarasów i balkonów

  • doczyszczanie podłóg i konserwacja paneli

oraz wiele innych.

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i środki czystości, które pozwalają na szybkie pozbycie się nawet uporczywych zabrudzeń bez ryzyka dla czyszczonych powierzchni. Bezpieczeństwo Państwa majątku gwarantują regularne szkolenia naszej kadry oraz ubezpieczenie OC.

 sprzątanie mieszkań efektsprzątamy mieszkania na terenie Piaseczna i okolic sprzątanie mieszkań Ząbki
dojeżdżamy i sprzątamy mieszkania w Ząbkach 
 

sprzątanie mieszkań
wykonujemy usługi sprzątania jednorazowe i cykliczne