sprzątanie domów i mieszkań warszawa

Sprzątanie mieszkań Warszawa

Jeśli twoje mieszkanie tonie w kurzu i zabrudzeniach, a ty nie masz nawet chwili by zająć się swoim apartamentem, warto zastanowić się nad wezwaniem profesjonalistów, którzy na błysk przeprowadzą sprzątanie mieszkania. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników nie boi się żadnego wyzwania i nawet okna, przez które nie przebija się ani jeden słoneczny promień nie stanowią dla nas wyzwania.

Sprzątanie domów Warszawa

Oferujemy usługę kompleksowego sprzątania mieszkań i domów w Warszawie i okolicach

Dla nas nie ma znaczenia jaki to rodzaj lokalu. Przeprowadzimy sprzątanie mieszkań:

 • przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy (system hotelowy) - wykonamy sprzątanie wraz z wymianą i praniem pościeli, w razie potrzeby jesteśmy również w stanie zaoferować drobne naprawy,
 • wynajmowanych długoterminowo - po zdaniu przez lokatora i przed kolejnym najmem,
 • przeznaczonych do sprzedaży - czysta i przyjazna przestrzeń, światło wpadające przez czyste okna wpływają pozytywnie na potencjalnego kupca i ułatwiają zawarcie korzystnej transakcji,
 • po budowie i po remoncie.

Sprzątanie mieszkania w Warszawie może obejmować także prace specjalistyczne takie jak:

 • mycie okien i przeszkleń,
 • pranie dywanów, czyszczenie wykładzin,
 • czyszczenie tarasów i balkonów,
 • czyszczenie i zabezpieczanie powłokami ochronnymi podłóg.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn i środków czystości poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, odpowiednio chroniąc przy tym czyszczone powierzchnie. Nasze bogate zaplecze sprzętowe pozwala na skuteczną realizację niemal każdej usługi. W naszej bazie znajdują się m.in. odkurzacze sucho-mokro, które cicho wysprzątają każde biuro, nawet w godzinach pracy. Te urządzenia są na wyposażeniu dziennego serwisu sprzątającego. W naszym parku maszyn znajdują się również odkurzacze przemysłowe o mocy do 7kW, które służą do doczyszczania środowisk przemysłowych. Na dużych powierzchniach podłogowych stosujemy z kolei automaty myjące prowadzone i samojezdne, które przywrócą czystość każdej powierzchni. Wszystkie nasze maszyny używają profesjonalnych środków czyszczących, aby sprzątanie apartamentów Warszawa czy biur przebiegło całkowicie bezpiecznie dla środowiska i dla osób przebywających w pomieszczeniach.

Sprzątanie apartamentów – najlepsza kadra

W trosce o jakość naszych usług oraz Państwa bezpieczeństwo nasi pracownicy są wnikliwie dobierani i szkoleni, a działalność firmy ubezpieczona polisą OC.

Sprzątanie mieszkań cennik

Ceny usług sprzątania mieszkań czy domów w Warszawie znacząco różnią się od miejsca i rodzajów wykonanych czynności. Cena za maszynowe doczyszczenie podłóg zaczyna się już od 6 zł za metr kwadratowy a obustronne mycie okien bez stosowania technik wysokościowych to koszt od 5 zł za metr kwadratowy. Sprzątanie mieszkań w Warszawie nie jest więc usługą dla bogaczy i może sobie na nią pozwolić prawie każdy. Minimalna wartość zlecenia wykonywanego przez naszą firmę to 100 zł netto. Powyższe kwoty oczywiście mają charakter czysto orientacyjny a dokładną wycenę sprzątania przeprowadzimy po wizycie w lokalu. Podobnie sprawa ma się również, jeśli chodzi o sprzątanie domu Cena również jest uzależniona od wizji lokalnej.

Sprzątanie domów w Warszawie i sprzątanie mieszkań wykonujemy również w wielu miejscowościach niedaleko stolicy. Sprzątanie Warszawa można zamówić również w Brwinowie, Pruszkowie, Podkowie Leśnej, Nadarzynie, Komorowie, Falentach, Piasecznie, Konstancinie- Jeziornej, Ząbkach Markach oraz w innych podstołecznych miejscowościach.

 

Sprzątanie mieszkań Warszawa

Doczyszczamy trudne miejsca
zatłuszczony okap kuchenny
Czyścimy najtrudniejsze zabrudzenia
przypalona blacha z piekarnika
Efekt sprzątania mieszkania będzie olśniewający
Jesteśmy obecni w dzielnicy mieszkalnej Warszawy - Ursynowie
Doczyszczanie zabrudzonego przez ptaki parapetu na Bemowie
stan przed czyszczeniem
Doczyszczanie zabrudzonego przez ptaki parapetu na Bemowie
efekt czyszczenia
Stosujemy profesjonalne środki dzięki którym uzyskujemy spektakularny efekt
Stosujemy środki bezpieczne dla dzieci, m. in. na warszawskim Mokotowie

 

 • sprzątanie mieszkań Warszawa
 • sprzątanie mieszkań Warszawa Bemowo
 • sprzątanie mieszkań Warszawa Ursynów
 • sprzątanie mieszkań Warszawa Bielany
 • sprzątanie mieszkań Ząbki
 • sprzątanie mieszkań Warszawa Mokotów