sprzątanie imprez masowych warszawa

Sprzątanie po imprezach Warszawa

Porządek imprez plenerowych jest jednym z najważniejszych wyzwań przed którymi stają ich organizatorzy a dobra impreza masowa to, taka w trakcie której uczestnicy nie zauważają aspektów technicznych jej przygotowania. By zapewnić wysoki komfort uczestnikom imprezy, nasi pracownicy sprawnie usuną wyrzucone na ziemię śmieci i na bieżąco opróżnią kosze.

Organizatorom imprez masowych w Warszawie proponujemy kompleksową obsługę porządkową (sprzątanie imprez masowych). W jej zakres wchodzi zarówno serwis bieżący, jak i kompleksowe uporządkowanie terenu po imprezie. Na życzenie klienta możemy przygotować teren do organizacji przedsięwzięcia.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu po imprezach masowych:

  • koncertów
  • pikników
  • imprez firmowych
  • uroczystości rodzinnych (wesela, imieniny, stypy itp)

Obsługa porządkowa imprez masowych w Warszawie i okolicy

Zajmujemy się zamówieniem kontenerów na odpady, toalet przenośnych, oferujemy też wynajem koszy na śmieci, rozstawienie ich na terenie imprezy i bieżące opróżnianie. Sprzątamy na bieżąco pomieszczenia sanitarne, uzupełniamy papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe (artykuły te możemy dostarczyć i rozliczyć ich koszt według zużycia).

Dzięki specjalnemu doborowi pracowników i systemie szkoleń nasze usługi są wykonywane przez dobrze wyszkolony personel charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą.

Usługi sprzątania świadczymy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, choć przy większych zleceniach jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju.

sprzatanie imprez zorganizowanych
Sprzątamy w trakcie i po imprezach masowych