sprzątanie garaży

Sprzątanie garaży

Usługa sprzątania garaży jest skierowana do osób indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych i firm na terenie Warszawy i okolic. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie i szybko usunąć typowe zabrudzenia dla takich powierzchni, jakim jest garaż. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt a praca wykonywana jest przez doskonale przeszkolony zespół.

W naszym parku maszynowym posiadamy myjki ciśnieniowe i maszyny szorujące służące do mycia nawet dużych powierzchni. Poprzez dobór odpowiedniego sprzętu i środków czyszczących jesteśmy w stanie usunąć nawet trudne do wyczyszczenia zabrudzenia. Po wykonanej usłudze podłogi garażu zostaną pokryte środkiem ochronnym, który zabezpieczy je przed uszkodzeniami i osiadaniem zanieczyszczeń w przyszłości, przez co efekt naszej pracy będzie widoczny na długo.

Profesjonalne podejście do klienta oraz ubezpieczenie OC są gwarancją zadowolenia klientów z naszych usług.

garaż przed myciem
parking garażowy przed myciem 
mycie garażu
garaż wspólnoty mieszkaniowej w trakcie mycia 
 parking garażowy po umyciu
parking garażowy po umyciu
 garaż po umyciu w Warszawie
wyczyszczony parking w Warszawie
mycie maszynowe garażu
mycie maszynowe parkingów
parking po umyciu - sprzątanie garaży
garaż po sprzątaniu w Warszawie

Bryliant Profesjonalne Sprzątanie tel. +48 501 147 060

Oferujemy świadczenie usług na terenie Warszawy i okolic.
Warszawa (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów), Brwinów, Podkowa Leśna, Marki, Ząbki, Komorów, Falenty, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i inne

© 2015 Bryliant Warszawa