Sprzątanie biur i obiektów handlowych

Czyste wnętrza to wizytówka każdej firmy. Świeżość i czystość robią świetne, pierwsze wrażenie na każdym kto odwiedzi takie wnętrze. To także przyjazne warunki do pracy dla zatrudnionych osób i ich większa efektywność i jej większa efektywność. Dlatego z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność w biurach czy obiektach handlowych na terenie województwa mazowieckiego oraz w samej Warszawie przygotowaliśmy specjalnie skrojone usługi sprzątania biur oraz sprzątanie obiektów handlowych.

Sprzątanie biur w Warszawie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i kompleksowe sprzątanie biur w Warszawie pozwoliło nam na opracowanie odpowiedniego harmonogramu i zakresu prac. Dzięki temu zawsze uzyskujemy najlepszy efekt przy zachowaniu racjonalnych kosztów.

Nasza firma wykonująca sprzątanie biur w Warszawie wykonuje jednorazowe zlecenia, ale nie boi się również cyklicznych zadań. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe sprzątanie biur jak i czynności wyspecjalizowane według potrzeb indywidualnych każdego klienta.

Świetnie zadbamy o przestrzeń biznesową oraz zaplecze socjalne i sanitarne. Zajmujemy się między innymi:

  • odkurzaniem i myciem podłóg,
  • usuwaniem śmieci,
  • wymianą artykułów higienicznych,
  • czyszczeniem sprzętu biurowego.

Firmom, posiadającym tereny zewnętrzne oferujemy również profesjonalną pielęgnację roślin i koszenie trawników a w sezonie zimowym zapewnimy dojście do najważniejszych części budynku poprzez odśnieżanie.

Sprzątanie obiektów handlowych

Wieloletnia działalność na rynku firm sprzątających dała nam również wgląd w potrzeby małych przedsiębiorców prowadzących działalność handlową. Czystość przestrzeni sklepowej wpływa na wizerunek każdego sklepu i zwiększa komfort jego klientów. Uważamy, że powinna ona być priorytetem każdego właściciela obiektu handlowego.

Właścicielom i administratorom oferujemy sprzątanie obiektów handlowych w Warszawie włączając w to przestrzeń handlową oraz zaplecze socjalne i sanitarne.

Oferowane przez nas sprzątanie sklepów obejmuje:

Oprócz tradycyjnej usługi, w naszej ofercie mamy również świadczenia specjalistyczne, które świetnie uzupełniają sprzątanie obiektów. Oprócz wnętrz i witryn sklepowych zajmiemy się również doczyszczaniem markizy sklepowej znajdującej się na wystawą i wejściem do obiektu. Zachowanie jej w dobrym stanie świadczy przecież o całym sklepie.

Zajmiemy się również tym co niewidoczne dla klientów. Wyczyścimy na błysk zaplecze socjalne i produkcyjne w sklepach a także w restauracjach. Dzięki takim zabiegom również pracownicy sklepu docenią zaangażowanie właściciela a tym samym, zwiększy się komfort ich codziennej pracy!

Sprzątanie obiektów biurowych i sprzątanie obiektów handlowych – czym i jak?

W naszej działalności stawiamy na trzy kluczowe wartości, którymi kierujemy się od wielu lat. Po pierwsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki doborowi nowoczesnych środków czystości i metod czyszczenia, precyzyjnemu zakreśleniu prowadzonych prac, świetnej ekipie przeszkolonych pracowników i wysokiej klasy wyposażeniu technicznemu osiągamy najwyższy stopień czystości i higieny. Co więcej, gwarantujemy stały audyt prowadzonych przez nas prac dzięki czemu możemy błyskawicznie zareagować na zgłaszane reklamacje i sugestie. Dysponujemy również nowoczesnym profesjonalnym sprzętem dzięki czemu nasi pracownicy pracują szybko i skutecznie. Jesteśmy również elastyczni i jesteśmy w stanie przeprowadzać sprzątanie obiektów w Warszawie zarówno w weekendy jak i w nocy, dzięki czemu nie będziemy zakłócać funkcjonowania sklepu.

Stawiamy również na ekologię. Stosowane przez nas środki czystości spełniają najwyższe standardy. Produkty te są bezpieczne zarówno dla naszych pracowników jak i dla użytkowników powierzchni. Środki czystości nie powodują alergii, ulegają biodegradacji w aż 90%, dzięki czemu ich wpływ na środowisko nie jest tak duży. Dzięki specjalnej kompozycji, wykorzystującej enzymy i nieszkodliwe mikroorganizmy, radzą sobie z zabrudzeniami, którym nie mogą podołać klasyczne produkty. Wysoki stopień koncentracji tych środków zmniejsza również ilość używanych opakowań i redukuje emisję CO2 związanego z transportem.

Po trzecie, jesteśmy uczciwym pracodawcą. Nasze ekipy prowadzące sprzątanie obiektów biurowych oraz sprzątanie obiektów handlowych są dobrze opłacani, mają zapewnione ubezpieczenie zdrowotne a narzędzia, którymi pracują są dobierane pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa. Pracownicy są systematycznie szkoleni i zmotywowani do wykonywania swoich obowiązków.

 

Czyścimy korytarze i przejścia w biurach i innych instytucjach
Regularne doczyszczanie ciągów komunikacyjnych w warszawskich obiektach biurowych
Doczyszczamy podłogi w warszawskich biurach
Sprzątamy biura w porze nocnej by nie utrudniać pracy
Dokładnie i dyskretnie sprzątamy biura na terenie Piaseczna
Oferujemy dokładne sprzątanie biur
Świadczymy usługi sprzątania m. in. na warszawskiej Woli
Czyste biuro jest wizytówką firmy i wpływa pozytywnie na wydajność pracowników
Zapraszamy do wyceny sprzątania biura, szkoły i szpitale
sługi specjalistyczne - doczyszczanie markizy sklepowej
Czyścimy markizy sklepowe w Warszawie
oczyszczamy powierzchnie handlowe i wystawiennicze
Czyścimy zaplecze socjalne i produkcyjne w sklepach, restauracjach, firmach produkcyjnych

  • Sprzątanie biur Warszawa
  • Sprzątanie biur Piaseczno
  • Sprzątanie sklepów Warszawa