pranie wykładzin warszawa

Pranie wykładzin

Usługę prania wykładzin wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości. Regularne pranie wykładziny przedłuża jej żywotność, a nadmierna eksploatacja doprowadza do stanu, w którym powstają zabrudzenia bardzo trudne do usunięcia. Zalecamy pranie wykładzin w odstępach półrocznych lub rocznych w zależności od natężenia użytkowania.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie czystość i świeżość. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cierpią na alergię, ponieważ pranie wykładzin pozwala na pozbycie się kurzu i roztoczy.

Czyszczenie wykładzin

Stosowane przez nas metody czyszczenia wykładzin obejmują pranie ekstrakcyjne, szamponowanie i odplamianie punktowe dla najtrudniejszych zabrudzeń. Wykorzystujemy szeroką gamę środków czyszczących dobierając je indywidualnie do rodzaju materiału, z którego wykonana jest wykładzina oraz stopnia jej zabrudzenia.

Pranie metodą szamponowania polega na naniesieniu szamponu na wykładzinę, który rozpuszcza brud na wykładzinie po czym całość zostaje odessana wraz z zanieczyszczeniami.

Pranie ekstrakcyjne polega na spryskaniu wykładziny środkiem chemicznym rozpuszczającym brud, następnie wypłukanie tkaniny za pomocą innego środka chemicznego i oddesanie ich wraz z brudem.

Pierzemy wykładziny wykonane z materiałów naturalnych i syntetycznych:

  • wełna
  • bawełna
  • jedwab
  • aktyl
  • poliamid
  • wiskoza
  • polipropylen

i innych.

Gwarancją wzorowo wykonanej usługi jest nasze wieloletnie doświadczenie i wymagający program szkoleniowy naszej kadry. Dodatkowo, działalność firmy objęta jest polisą OC.

Oferujemy pranie dywanów w warszawskim Mokotowie
Doczyścimy dywan klientom z Warszawy Ochoty
Zapraszamy po wycenę prania dywanów i wykładzin