Pranie tapicerek

Meble tapicerowane ze względu na strukturę materiału, z którego są wykonane i sposób ich użytkowania są narażone na ryzyko trudnych do usunięcia zabrudzeń. Z tych samych względów są idealnym siedliskiem dla roztoczy i kurzu, które szkodzą naszemu zdrowiu.

Pranie mebli tapicerowanych wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu czyszczącego i środków dobranych do materiału, z którego tapicerka została wykonana. Odpowiednie wyposażenie i posiadane przez nas doświadczenie pozwalają na wykonanie usługi skutecznie, ograniczając czas schnięcia mebli.

Regularne pranie mebli tapicerowanych w odstępach półrocznych lub rocznych pozwala utrzymać meble w nienagannym stanie oraz pozbyć się szkodliwych alergenów.

Klientom indywidualnym i biznesowym z Warszawy i okolic możemy zaproponować:

  • pranie kanap

  • pranie wersalek

  • pranie foteli

  • pranie materaców

  • pranie krzeseł biurowych

  • pranie krzeseł konferencyjnych

Profesjonalne środki, które używamy nie tylko piorą, ale także zabezpieczają prany materiał i ograniczają wnikanie brudu.

Zapraszamy do współpracy zarządców obiektów biurowych i hotele, a także placówki oświatowe.

Bryliant Profesjonalne Sprzątanie tel. +48 501 147 060

Oferujemy świadczenie usług na terenie Warszawy i okolic.
Warszawa (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów), Brwinów, Podkowa Leśna, Marki, Ząbki, Komorów, Falenty, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i inne

© 2015 Bryliant Warszawa