mycie okien warszawa

Mycie okien i mycie szyb w Warszawie

Najważniejszą cechą każdej szklanej powierzchni jest stopień ich przezroczystości. Brudne okno, framuga czy cała fasada przyciągają wzrok, sprawiają, że przestrzeń wydaje się zaniedbana. Robią fatalne pierwsze wrażenie. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebie czystości tych ważnych powierzchni, nasza firma proponuje profesjonalne mycie okien, szyb i wszelkiego rodzaju materiałów przeszklonych na terenie Warszawy i okolic. Usługa mycia okien to nie tylko czyszczenie samych szyb, ale również framug i parapetów. Dokładamy wszelkich starań, by efekty naszych realizacji zawsze były zachwycające.

W naszej ofercie proponujemy czyszczenie:

  • okien i szyb,
  • witryn,
  • świetlików,
  • loggie.

Mycie okien na wysokości - Warszawa i okolice

Jednym z największych problemów właścicieli powierzchni biurowych i wysokich apartamentowców jest zachowanie czystości na wyższych kondygnacjach. Często o wizerunku firmy świadczy wygląd fasady jej siedziby czy widok zza okna. Z myślą o tej grupie klientów proponujemy również mycie okien na wysokości w mieszkaniach, biurowcach, sklepach, halach i innych obiektach. Dla naszych pracowników nie ma niedostępnych przestrzeni.

Profesjonalne mycie okien

W naszych realizacjach, niezależnie od miejsca i czyszczonej powierzchni używamy profesjonalnego sprzętu i certyfikowanych środków czyszczących, tak by usunąć zabrudzenia szybko i precyzyjnie. Środki te są całkowicie bezpieczne dla środowiska i nie powodują alergii u osób przebywających w sprzątanych pomieszczeniach. Właściwy dobór środków czyszczących gwarantujących bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i przedłuża ich żywotność. Zawsze pozostawiamy szyby i szkło kryształowo czyste i błyszczące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży skutecznie usuwamy z okien nawet zaschnięte resztki klejów, zapraw i farb a mycie okien przez naszą firmę na długo zapada w pamięć. Co więcej, personel zatrudniony przez nas przechodzi specjalne szkolenie przed podjęciem jakichkolwiek obowiązków u klienta. Posiadamy salę szkoleniową, gdzie nasi pracownicy przechodzą kursy. Personel podlega również kontroli w trakcie pracy, dzięki czemu mamy kontrole nad wysoką jakością wykonania. Reagujemy też na uwagi naszych klientów!

Mycie okien w Warszawie cennik

Mycie okien cena w Warszawie nie odbiega znacząco od innych części kraju. Nie jest to usługa, na którą mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Przed świętami, przyjściem znajomych czy rodzinną imprezą warto oszczędzić sobie trochę czasu i zamówić profesjonalną firmę sprzątającą. Nasz cennik obustronnego mycia okien, bez zastosowania technik wysokościowych, zaczyna się już od 5 zł za metr kwadratowy. Ceny mają oczywiście charakter orientacyjny i dokładną wycenę wykonamy po wizycie w lokalu klienta.

Mycie okien w Warszawie i okolicach

Oferta naszej firmy jest skierowana do przedsiębiorstw oraz osób prywatnych w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Umyjemy wasze okna w takim podstołecznych miejscowościach jak Brwinów, Podkowa Leśna, Marki, Ząbki, Komorów, Falenty, Piaseczno czy Konstancin Jeziorna.

Nie tylko czyszczenie okien

Firma Bryliant oferuje również profesjonalne sprzątanie w Warszawie i okolicach. Wyczyścimy na błysk mieszkanie, dom czy biuro, wypierzemy też dywany i wykładziny bowiem nie boimy się żadnych, nawet najtrudniejszych prac porządkowych!

Świadczymy nasze usługi na terenie Warszawy, Piaseczna i nie tylko!

Mycie okien Piaseczno, Mycie okien Warszawa

Świadczymy usługi mycia okien w Warszawie
Myjemy też okna w Piasecznie
Oferujemy mycie okien na terenie całej Warszawy
Myjemy okna w warszawskich biurach
Wypolerujemy okna dla klientów z Piaseczna i okolic
Zapewnimy Twojemu sklepowi czyste witryny w Warszawie i okolicach

 

Dobra cena za mycie okien - sprawdź cennik.

Warszawa Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus,Żoliborz Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów