Mycie elewacji Warszawa

Fasada to jeden z pierwszych elementów, które widzimy obserwując dany obiekt. Efektowna główna elewacja, najczęściej charakteryzuje się sporą dekoracyjnością spełnia funkcje reprezentacyjne dla całego gmachu. Fasada, oprócz szczególnie bogatego zdobienia, może być wyposażona również w dodatkowe elementy architektoniczne, jak kolumny a charakterem nawiązywać do budowli charakterystycznych dla minionych epok architektonicznych, często nawet antycznych. Może jednak przybierać także inną formę, np. posiadać charakter ultranowoczesny, być skonstruowana z elementów szklanych, betonowych, itp.

Elewacja to więc element każdego budynku, który decyduje o dobrym pierwszym wrażeniu. Jest to szczególnie ważne dla siedzib firm i przedsiębiorstw. Współcześnie ogromną popularnością cieszą się również elewacje stworzone z silikonu, silikatu i akrylu. Wynika to przede wszystkim z łatwości ich montażu oraz szerokich możliwości nadania im koloru i kształtu. Ich porowata struktura sprawia jednak, że woda oraz zanieczyszczenia z łatwością się na nich osadzają, niszcząc ich pierwotnie zachwycający wygląd. Dlatego też każdy odpowiedzialny właściciel nieruchomości zamawia profesjonalne mycie elewacji.

Mycie fasad Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w myciu elewacji i fasad budynków. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt taki jak myjki ciśnieniowe oraz profesjonalne środki chemiczne. Za ich pomocą jesteśmy w stanie przywrócić atrakcyjny wygląd elewacji każdego budynku. Dla nas nie ma zleceń za trudnych lub zbyt ciężkich.

Dzięki posiadanej przez nas myjce ciśnieniowej gorącowodnej charakteryzującej się mocą 200 barów oferujemy czyszczenie elewacji, fasad, budynków oraz wszystkiego tego co wpływa na odbiór siedziby firmy lub budynków mieszkalnego. Myjka ciśnieniowa nie boi się posadzek betonowych, tarasów, basenów podjazdów i kostki brukowej. Wodą pod ogromnym ciśnieniem usuwa nawet długo zalegający brud.

Mycie elewacji w Warszawie obejmuje mycie jej powierzchni pod wysokim ciśnieniem z użyciem specjalnego środka chemicznego oraz impregnację zapobiegającą przed jej ponownym obrastaniem przez mchy, porosty i grzyby. Usuniemy również pozostałości po wszelkiego rodzaju zaprawach, farbach i lakierach i innych zabrudzeniach po budowlanych z czyszczonych powierzchni. Czyścimy ślady po gumie do życia, zacieki z rdzy i plamy po oleju.

Mycie ciśnieniowe fasad i elewacji obejmuje:

  • tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe,
  • czyszczenie piaskowca,
  • elewacje blaszane,
  • elewacje ceglane lub z klinkieru.

Nie straszne nam też inne materiały. Ocenę sposobu ich mycia zostawiamy sobie jednak na wizję lokalną.

Mycie elewacji w Warszawie Cennik

W przypadku usług takich jak mycie elewacji w Warszawie, najlepszą formą poznania naszego cennika jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Dzięki temu zapoznamy się z Państwa potrzebami i przedstawimy najbardziej korzystne oferty!

Czyszczenie elewacji w Warszawie – postaw na profesjonalizm

Kadra naszych pracowników to świetnie wykształceni specjaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki temu gwarantujemy zadowolenie naszych klientów. Działalność firmy Bryliant objęta jest polisą OC.

 

 

Myjemy ciśnieniowo powierzchnie płaskie oraz maszyny i pojazdy
Proponujemy Państwu usługę ciśnieniowego mycia fasad i dachów