mycie ciśnieniowe warszawa

Sprzątanie ciśnieniowe

Dzięki posiadanej przez nas myjce ciśnieniowej gorącowodnej o mocy 200 bar oferujemy czyszczenie Państwa posesji, czy budynków usuwając nawet długo zalegający brud z kostki brukowej, posadzek betonowych, tarasów, fasad, elewacji, basenów oraz pojazdów i maszyn.

Mycie ciśnieniowe kostki brukowej w Warszawie obejmuje mycie jej powierzchni pod wysokim ciśnieniem z użyciem specjalnego środka chemicznego oraz impregnację zapobiegającą przed jej ponownym obrastaniem przez mchy, porosty i grzyby.

Mycie ciśnieniowe fasad i elewacji obejmuje:

  • tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe
  • czyszczenie piaskowca
  • elewacje blaszane
  • elewacje ceglane lub z klinkieru

i inne materiały.

Nasze usługi polegają na skutecznym usuwaniu resztek po wszelkiego rodzaju zaprawach, farbach i lakierach i innych zabrudzeniach pobudowlanych z czyszczonych powierzchni. Czyścimy ślady po gumie do życia, zacieki z rdzy i plamy po oleju.

Mycie pojazdów i maszyn

Oferujemy Państwu także mycie pojazdów np. maszyn budowlanych, pojazdów rolniczych itp. Przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem czyścimy resztki z betonu czy bitumicznych osadów doprowadzając maszynę ponownie do stanu używalności.

Usługi świadczymy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, choć przy większych zleceniach jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju.

Mycie ciśnieniowe Warszawa

Czyścimy tarasy w Warszawie i okolicznych miejscowościach
Stosujemy wodę pod wysokim ciśnieniem