Mycie ciśnieniowe

mycie ciśnieniowe warszawa

Dzięki posiadanej przez nas myjce ciśnieniowej gorącowodnej o mocy 200 bar oferujemy czyszczenie Państwa posesji, czy budynków usuwając nawet długo zalegający brud z kostki brukowej, posadzek betonowych, tarasów, fasad, elewacji, basenów oraz pojazdów i maszyn.

 

Mycie ciśnieniowe kostki brukowej w Warszawie obejmuje mycie jej powierzchni pod wysokim ciśnieniem z użyciem specjalnego środka chemicznego oraz impregnację zapobiegającą przed jej ponownym obrastaniem przez mchy, porosty i grzyby.

Mycie ciśnieniowe fasad i elewacji obejmuje:

  • tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe

  • czyszczenie piaskowca

  • elewacje blaszane

  • elewacje ceglane lub z klinkieru

i inne materiały.

Nasze usługi polegają na skutecznym usuwaniu resztek po wszelkiego rodzaju zaprawach, farbach i lakierach i innych zabrudzeniach pobudowlanych z czyszczonych powierzchni. Czyścimy ślady po gumie do życia, zacieki z rdzy i plamy po oleju.

Mycie pojazdów i maszyn

Oferujemy Państwu także mycie pojazdów np. maszyn budowlanych, pojazdów rolniczych itp. Przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem czyścimy resztki z betonu czy bitumicznych osadów doprowadzając maszynę ponownie do stanu używalności.

Usługi świadczymy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, choć przy większych zleceniach jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju.

 

 

 

Mycie ciśnieniowe Warszawa

 czyszczenie tarasów Warszawaczyścimy tarasy w Warszawie i okolicznych miejscowościach  czyszczenie tarasówstosujemy wodę pod wysokim ciśnienie

Bryliant Profesjonalne Sprzątanie tel. +48 501 147 060

Oferujemy świadczenie usług na terenie Warszawy i okolic.
Warszawa (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów), Brwinów, Podkowa Leśna, Marki, Ząbki, Komorów, Falenty, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i inne

© 2015 Bryliant Warszawa