Firma sprzątająca Wilanów

Brud atakuje? Firma sprzątająca Wilanów spieszy na ratunek!

Profesjonalne usługi sprzątania biur, mieszkań, obiektów handlowych i przemysłowych – tym zajmuje się firma sprzątająca Wilanów Warszawa. Nasze usługi to m.in. mycie okien na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj przeszklenia – niezależnie od powierzchni. Czyścimy duże okna w biurowcach, jak i typowe okna w budynkach mieszkalnych. Myjemy z zewnątrz i wewnątrz, a po wykonanej usłudze na powierzchni szkła nie pozostają smugi. Firma sprzątająca Warszawa Wilanów to sposób na skuteczne pozbycie się problem częstego mycia okien. Korzystając naszych usług twoje okna zawsze będą czyste. A to jeden z elementów, który wydatnie wpływa na poczucie czystości w całym wnętrzu. Pamiętaj, że czyste okna to nie tylko przejrzyste szyby. Profesjonalne mycie polega także na gruntownym wyczyszczeniu ram okiennych, klamek i okuć. Dokładne czyszczenie usuwa m.in. pył i kurz, przedłużając tym samym żywotność okien.

Firma sprzątająca Wilanów Warszawa zadba o porządek nie tylko we wnętrzu

Zakres naszych usług wykracza poza standardowe mycie okien. Oferujemy także czyszczenie rolet zewnętrznych, markiz i innych zewnętrznych konstrukcji. Umyjemy zadaszenie tarasu, szklany daszek nad wejściem czy loggię. Zawsze z tym samym, doskonałym efektem. Używamy środków przyjaznych dla środowiska a jednocześnie skutecznych w walce z brudem. Firma sprzątająca Wilanów poradzi sobie z czyszczeniem okien także na wysokości – dysponujemy wysięgnikiem umożliwiającym dotarcie w wyższe partie budynku od zewnątrz. Poza myciem okien oferujemy także szeroki wachlarz usług związanych z utrzymaniem czystości w każdym typie obiektu. Sprzątamy budynki użyteczności publicznej jak i prywatne mieszkania. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także sprzątanie po remoncie i sprzątanie pobudowlaneFirma sprzątająca Wilanów Warszawa usunie pył i kurz, resztki farb i zapraw budowlanych. Czyścimy stolarkę okienną i drzwiową po zamontowaniu. Zajmujemy się także doczyszczaniem elewacji.

Sprzątanie i pranie

Firma sprzątająca Warszawa Wilanów oferuje usługi prania dywanów i tapicerek. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do czyszczenia używamy dedykowanej chemii i sprzętu najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj wykładziny. Zajmiemy się także brudnymi meblami tapicerowanymi – po naszym zabiegu odzyskają dawny blask. Zdziwisz się, ile brudu może kryć się w kanapie czy fotelu, którego używasz na co dzień. Proces czyszczenia wykonujemy wieloetapowo, zaczynając od gruntownego odkurzania. Używamy aktywnych ssawek unoszących włosie wykładzin, co pomaga w odessaniu większej ilości zanieczyszczeń. W przypadku uporczywych plam stosujemy efektywny odplamiacz, a stosowana przez nas technologia umożliwia pozbycie się także plam z gumy. Po wykonanej usłudze wykładzina jest odporna na ponowne zabrudzenie dzięki naniesieniu warstwy impregnatu. Regularne czyszczenie wykładzin i mebli tapicerowanych to nie tylko sposób na ładny wygląd, ale także mniejsza ilość roztoczy, co szczególnie docenią alergicy.